Strijelci: Santrač 43', Dujaković 82'(p) za Leotar i Vehabović 59' za Veleđ

Leotar: Puletić, Milović, Stanojević, Čubrilo, Dujaković, Aćimović, Santrač, Medan, Đurić, Perišić, Sekulović.

Velež: Bogdanović, Bajrić, Zeljković, Pršeš, Ćosić, Anđušić, Hasanović, Salčin, Zajmović, Džanković, Radovac.

U grčevitioj borbi za opstanak u ligi, Leotar je danas na Policama pobijedio Velež.

Dobar početak utakmice u Trebinju, koja ima veći značaj za Leotar. Prva prilika ukazala se Anđušiću u 9. minuti, ali je njegov šut otišao pored stative.

Dva minuta kasnije, nova prilika za Velež. Anđušić je pokušao da uposli Džankovića, ali je Sekulović u posljednjem trenutku otklonio opasnost.

Uzvratili su domaći preko Todorovića u 14. minuti, ali je Bajrić pravovremeno intrevenisao.

U 33. minuti, sreća je bila na strani Veleža, a malo je falilo da Radovac zatrese sopstvenu mrežu.

Dva minuta kasnije, lijepa akcija Zajmovića i Radovca, ali je odbrana Leotara na vrijeme intervenisala i spriječila Salčina da šutira.

Igra se otvoreno s obe strane. Domaći prijete u 39. minuti, Bajrić na vrijeme otklanja opasnost ispred Perišića.

Ipak, dva minuta prije kraja prvog poluvremena, Leotar dolazi u vođstvo. Čubrilo je odlično centrirao u šesnaesterac Veleža, na loptu je natrčao Santrač i pored statične odbrane Veleža poslao je iza leđa Bogdanovića – 1:0.

Velež je bolju igru u nastavku krunisao golom u 59. minuti. Poslije lijepe akcije, Vehabović je prizemnim udarcem zatresao mrežu Puletića – 1:1.

Veliku priliku propustio je da pretvori u gol Anđušić u 75. minuti, a njegov udarac zaustavlja Puletić.

U 81. minuti, poslije jednog duela Krstovkog i Vehabovića, sudija Bandić dosudio je penal za domaće. Siguran s bijele tačke bio je Dujaković – 2:1.