Tuzla City - Velež 0:1

Strijelac: Vehabović 41'

FK Tuzla City: Brajlović, Šukilović, Nukić, Nsue, Vukušić, Karjašević, Tomašević, Džafić, Mehidić, Doffo, Morris.

FK Velež: Bogdanović, Radović, Zvonić, Bajrić, Ćosić, Brandao, Peco, Hasanović, Vehabović, Dejanović, Radovac.

U finalu Kupa BiH, koje će se odigrati 19. maja na stadionu Bilino polje u Zenici, sastaće se Velež i Sarajevo.

Velež je i u revanšu na stadionu Tušanj pobijedio Tuzla City i, sa ukupnih 5:0, sasvim zasluženo se plasirao u finale Kupa BiH. Rođeni su pobijedili golom postignutim u 41. minuti iz akcije koju je započeo Dejanović, nastavio Zvonić, a u gol pretvorio Vehabović.

U prvom susretu, Velež je, golovima Dejanovića (2), Salčina i Anđušića, zabilježio ubjedljivu pobjedu od 4:0.

Sarajevo: Igman- Sarajevo 0:2

Strijelci: Velkovski 29′, Varešanović 90′

Sarajevo je i u revanšu bilo uspješnije od konjičkog Igmana i sa ukupnih 4:0 plasiralo se u finale Kupa BiH.

Bordo tim je slavilo golovima Velkovskog u 29. i Varešanovića u 90. minuti. Sarajevo je u prvoj utakmici pobijedilo sa 2:0 golovima Avramovskog i Ćatakovića.

Sarajevo: Igman- Sarajevo 0:2 (Velkovski 29′, Varešanović 90′)