NK Zvijezda: Ružić, Petrović, Kurtalić, Vučić, Lukić, Šarić, Antić, Vulić, Maksimović, Jazvin, Đekić.

FK Velež: Bobić, Zvonić, Zeljković, Ćosić, Behram, Ovčina, Mrgan, Fajić, Brandao, Ferreyra, Vehabović.

Velež pao u Gradačcu: Rođeni presudio Rođenim!
Minimalna pobjeda Zvijezde
U derbi susretu 21. kola Prve lige FBiH danas su snage u Gradačcu odmjerili Zvijezda i Velež. Na kraju je završilo 1:0 za domaće.
U prvom poluvremenu smo vidjeli otvoren meč, a Velež je bio za nijansu bolji rival.
Rođeni su prijetili preko Zvonića, te Fereyrre, dok je na drugoj strani iz slobodnjaka pokušao Petrović. Ipak, ostalo je 0:0.
U 51. minuti vodstvo za domaće. Maksimović je ubacio, a Jazvin zatresao mrežu Bobića za veliko slavlje domaćih. Velež je nakon toga bio opasniji, Behram je pokušao iz slobodnjaka, ali njegov udarac je zaustavio živi zid.
U 63. minuti Kadić šutira pored gola Veleža. Sedam minuta kasnije velika šansa za Rođene. Nakon kornera Zvonić pogađa prečku gola domaćih.
Publika je u tim momentima mogla vidjeti otvoren meč, pa je sijevalo na sve strane. Lukić je imao šansu za domaće, sam je izašao na golmana Bobića, ali spetljao se.
Do kraja bez uzbuđenja i domaći su slavili sa minimalnih 1:0. Velež je ostao na četiri boda prednosti nad Olimpikom koji sutra ima meč sa Metallegheom iz Jajca na svojoj Otoci.