Sonntag, 11. Mai 2014

Gradski derbi Veležu

Mostarski gradski derbi, broj 25, pripao je Veležu

U utakmici za prestiž Velež je slavio protiv Zrinjskog sjajnim golom Anela Hebibovića, a sedmom uzastopnom pobjedom ušao je u klupsku istoriju novim rekordom.

konačna tabela Premijer liga 2013/14

U 50. minutu delirijum oduševljenja među Veležovim navijačima. Poslije prekršaja igrača Zrinjskog, dosuđen je slobodan udarac za Rođene sa oko 25 metara. Lopti je prišao Anel Hebibović, koji je uputio pravi projektil, koji je završio u lijevom uglu gola Dujkovića – 1:0.

Velež 2013/14 sedam zadnjih kola, sedam pobjeda, klupski rekord

U 60. minuti sudija Stankić, zbog ubacivanja predmeta na teren, prekinuo je utakmicu i igrače poslao u svlačionicu. Prekid je trajao šest minuta.