FK Tuzla City - FK Velež 1:1

Strijelci: Mašović 17', Haskić 72'

FK Tuzla City: Fejzić, Delimeđac, Šukilović, Hadžić, Mehanović, Pantelić, Hodžić, Karjašević, Redžić, Osmić, Mašović.

FK Velež: Hadžikić, Zvonić, Halilović, Guliashvili, Suljić, Mlinarić, Šikalo, Haskić, Šturm, Vehabović, De Oliveira.

U posljednjoj utakmici 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na stadionu Tušanj fudbaleri Tuzla Cityja i Veleža su podijelili bodove 1:1 (1:0).

Prva velika prilika viđena je u 12. minuti, kada je Dino Halilović dobro šutirao, ali je pogodio stativu gola Tuzla Cityja.

Domaći dolaze u prednost u 18. minuti, nakon što je Ensar Mušović iskoristio smušenost gostujuće odbrane i matirao Osmana Hadžikića.

U 23. minuti, domaći imaju priliku preko Mirzada Mehanovića, ali se nije zatresla mreža gostiju.

Na poluvrijeme se otišlo sa minimalnom prednošću Tuzla Cityja, a u nastavku Mostarci su odlučnije krenuli po izjednačenje.

U 73. minuti, Ante Oreč je centrirao, a Nermin Haskić rutinski pospremio loptu u mrežu za izjednačenje. S ovim golom, Haskić je izbio na čelo liste najboljih strijelaca lige sa 7 postignitih golova.

Do kraja, domaći su ostali sa igračem manje, jer je Mustafa Šukilović dobio crveni karton, ali je bilo premalo vremena za Velež da to kompenzuje. Utakmica je završena bez pobjednika 1:1.